ISC Praha - Speed Skating Team

Články

Příspěvky

Inline Cup Praha – Českomoravský pohár 2010

 

Inlajn cup 2010 - Napajedla 29.5.

Martin Kuchař drží v průběžném hodnocení Českomoravského poháru 2 pozici.

 

WIC Ostrava v českém a světovém tisku

Kamila Nováková nejlepší Češkou v  pátém  závodě Světového poháru série  World Inline Cup v Ostravě, její mladší sestra Karolína Nováková dojela v hromadném sprintu celkově desátá.

 

 

WIC LIL Ostrava 2010 - 30.5.

Kamila Nováková vybojovala 7.místo na WIC Ostrava v rámci Liglass Lifeinline tour 2010

 

Inline cup 2010 - Plzeň a Liglass Lifeinline tour 2010 - Hradec

Kamila a Karolína dva víkendové závody = čtyři medaile ( 2x zlato a 2x stříbro). Martin Kuchař stříbrný na 21 km v Plzni na prvním závodě série ČMP Den na kolečkách Plzeň 2010. Jarda Zíka vyhrál, taktéž v Plzni avšak závod na 10 km.

 

Liglass Lifeinlinetour 2010 - Praha 16.5.

 

Kamila Nováková bronzová v německém Grossenhainu.

Kamila Nováková zazářila 1.května  v německém Grossenhainu, kde na jednadvaceti kilometrové trati v silně obsazeném ženském poli vybojovala bronzovou medaili pro Gigasport ISC team, ve sprintu podlehla pouze favorizované Lise Kaluzni (Powerslide Matter World Team) a zkušené Stephanie Piepke z Berlína ( Experts Race Team).

výsledky - http://grv-skater.de/Data/Uploads/Files/Ergebnisliste%20Gesamt%2021%20km%20Skaten%20Grossenhain.pdf

MJ

 

Spreewald marathon 2010

Část týmu ISC odstartovala sezónu 2010 maratonem a půlmaratonem v německém Spreewaldu

 

CZECH INDOOR INLINE OPEN 2010 - MČR HALA

Vstup do sezóny 2010 pro Gigasport ISC team vyšel skvěle zásluhou Kamily Novákové, která se 6.2.2010 stala první halovou mistryní České republiky v in-line rychlobruslení. Blahopřejeme a děkujeme Kamile za skvělou reprezentaci oddílu.

 

Stožecká Brusle 2009

Hned druhý den po náročném mistrovském maratónu se na Šumavě bojovalo nejen o další body do ČMP, ale také o výborné šumavské koláče. Už na startu se všem sbíhaly sliny. Zejména naše borce vidina této pochoutky natolik vyburcovala, že Martin Kuchař prosvištěl celou stezku na Stožec v absolutně nejrychlejším čase. Předseda to pak zvládl jako celkově pátý nejrychlejší a nejrychleji ve své kategorii. Skvělou formu pak naši veteráni potvrdili i v časovce týmů, když od začátku nasadili brutální tempo, kterému nestačila ani skvělá košická sestava vedená Renatou Karabovou a dojeli si tak pro další příděl dobrot z místní pekárny.

JaZ

 

Mistrovství ČR v inline maratónu Brno 15.08.2009

O uplynulém víkendu se na inlajnech opět bojovalo o mistrovské tituly. Nás samozřejmě nejvíce těší, že si pro titul mistryně republiky dojela v Brně naše Kamila Nováková a vybojovala tak historicky první titul pro náš klub. Gratulujeme!

 

Obrazek

 

MTB Kamenice nad Lipou 4.7.2009

Po MTB soustředění na Šumavě (Martin,Tomáš, Pavel a Lukin) se část našeho týmu (Jarda, Martin a Pavel) rozhodla zpestřit si přípravu účastí v MTB závodě v Kamenici nad Lipou. Videoreport z tohoto závodu můžete vidět zde.  Fotky jsou zde

 

Inline víkend nabitý závody a mistrovskými tituly

Velice zajímavé inline závody byly k vidění o víkendu 20.6.- 21.6.09
 

Nestlé LiL Tour a WIC 2009 Ostrava

V závodě světového poháru žen v Ostravě obsadila naše Tereza Klimešová v silné mezinárodní konkurenci cenné 8. místo a do cíle dorazila jako druhá mezi závodnicemi z České republiky. V televizním sestřihu byla hodně vidět neboť jezdila ve skupině společně s největšími favoritkami v čele s hlavní hvězdou Cecilií Baena.

 

O2 Inline Cup 2009 Opava

6. červen 2009

Vzhledem k nedělnímu Ostravskému závodu zařazenému letos poprvé do seriálu WIC jsme měli v Opavě početně pouze symbolické zastoupení. Svými výkony zde však Monika, Petr ani Jarda jen do počtu nebyli.

 

Nestlé LifeInLine Tour 2009 České Budějovice

31. květen 2009

Po prosluněných sobotních Napajedlech si domácí inline peloton dal dostaveníčko v areálu českobudějovického Výstaviště. Naše napajedelská minivýprava byla posílena o další členy klubu a tak jsme se objevili na startu několika závodů a obsadili více kategorií čímž se zvýšila šance umístění na bedně.

 

O2 Inline Cup Napajedla 2009

30. kvěna 2009

Další letošní díl seriálu se pořadatelům i účastníkům musel líbit. Počasí nakonec bylo oproti nepříznivé předpovědi téměř letní což mělo určitě pozitivní vliv na náladu všech účastníků závodů i dalších doprovodných akcí. Náš tým zde reprezentovali Jarda, Martin a Pavel a všichni tři se postavili na start hlavního pohárového závodu na 21 km.

 

ISC Praha v pořadu 90 minut na TV Barrandov

O rostoucí popularitě inline bruslení svědčí i rostoucí zájem televizních médií. Po natáčení pro dětskou televizi vysílající na UPC nás oslavila TV Barrandov s žádostí o spolupráci při natáčení reportáže na téma  inline bruslení pro zpravodajský pořad 90 minut. Propagace inline bruslení k našim aktivitám patří, takže jsme rádi souhlasili. Natáčení jsme spojili s naším středečním týmovým tréninkem. Vše pak korunoval sám předseda Jarda svým živým výstupem během čtvrtečního večerního(28.5.) vysílání "devadesátky". Oproti původně plánovanému jedinému cca 5ti-minutovému vstupu byl nakonec do studia  zavolán ještě jednou a mohl si tak svých 5 minut slávy zopakovat. Natáčení jsme si všichni hezky užili a doufám, že se to líbilo i divákům u obrazovek. Už teď se těšíme na případné nějaké další natáčení. Takže, milé TV, která z Vás to bude příště? Ale nehlaste se všechny najednou.

JaZ

 

O2 InLine CUP v Plzni na Lopatárně

V sobotu 23. května 2009 zahájil na plzeňské Lopatárně druhý ročník projektu O2 InLine CUP 2009. Akci provázelo ideální počasí i skvělá organizace, ale bohužel menší počet účastníků, který určitě zůstal za očekáváním.  Vzhledem k neustále vzrůstající oblibě inline bruslení i inline závodů to docela překvapilo. Závodům této úrovně by rozhodně slušel větší zájem příznivců inline bruslení. Náš tým tentokrát přispěl účastí tří žen a šesti mužů. Výsledky zde.

 

Společné tréninky v Běchovicích Na Korunce

Počínaje dneškem budeme každou středu od 19.00 do 21.00 trénovat na dráze v Běchovicích Na Korunce.

 

Nestle LifeInLine 16.05.2009 Praha

O minulém víkendu měl náš klub opět napilno. Po sobotním inline poradenství na prodejnách Gigasportu v Čestlicích, na Černém Mostě a na Zličíně jsme se v plné sestavě zúčastnili dalšího závodu Nestle LIL Tour, který se tentokrát uskutečnil na pro nás dá se říci téměř domácí trati na sluncem prohřátém Rohanském Nábřeží v Praze. Celkem se na start postavilo 18 závodníků a závodnic v barvách našeho klubu. A rozhodně jsme nebyli jen do počtu. Bohužel ne všichni z nás dojeli až do cíle, ale i to naneštěstí k závodění patří. Daniele, která se při pádu nepříjemně zranila, přejeme všichni brzké uzdravení.

Výsledky zde.

 

Nestle LifeInLine 10.05.2009 Hradec Králové

V neděli 10.05.2009 se všichni příznivci inline rychlobruslení sjeli do Hradce Králové k úvodnímu domácímu závodu seriálu Nestle LifeInLine Tour a to tedy znamená, že letošní domácí inline sezona již propukla opravdu naplno.

Foto zde.
Kompletní výsledky zde.

 

In-Line Festival Russel Athletic 9.5.2009 Brno

V sobotu 9.5.2009 jsme se přesunuli do Brna před prodejnu Gigasportu ke třetímu a v letošní sezoně zároveň poslednímu dílu Gigasport Inline Festivalu. I tentokrát přálo akci hezké a slunečné počasí a tak si to všichni účastníci, kterých se sešlo přibližně stejně jako v Budějovicích, pěkně užili.

 

In-Line Festival Russel Athletic 2.5.2009 České Budějovice

V sobotu 2. 5., tentokrát v Českých Budějovicích, pokračoval svou druhou zastávkou In-line festival - třídílný seriál závodů na kolečkových bruslích pro širokou veřejnost dvou hlavních partnerů Gigasportu a Russel Athletic. Atmosféra byla opět příjemná, ale poněkud komornější než v Hradci. V rámci doprovodného programu předvedla své umění sympatická Lenka Buchcárová. Nechyběl ani Mistr Točič. Foto zde a v galerii.

 

Prachatická brusle 1.5.2009

V pátek 1.května se Terezka a Lukii Daňkovi zúčastnili 0. ročníku závodu "Prachatická brusle", který se konal v příjemném přírodním prostředí za lázněmi sv. Markéty. Více v následující autentické reportáži od samotné Terezky.

 

In-Line Festival Russel Athletic 24.4.2009 Hradec Králové

První zastávkou trojdílného In-line festivalu, který letos pořádají společnými silami společnosti Gigasport a Russel Athletic, byl v sobotu 24.5.2009 Hradec Králové. Přestože je tato akce určena především pro děti a hobby bruslaře, zazávodit si přijelo i několik bruslařů a bruslařek patřících svojí výkonností do domácí inline špičky. Ani náš Gigasport ISC Team na této akci samozřejmě nemohl chybět. V našem dresu se na start kategorie elite postavil i samotný vedoucí prodeje Gigasportu Marek Andres a nevedl si vůbec špatně. Že by se rýsovala nová posila našeho týmu?

Kompletní výsledky naleznete na zde.
Fotografie z celého dne pak zde.

 

Mallorca 2009

Tak už je to bohužel za námi. Letošní čtrnáctidenní soustředění na slunné Malorce je již minulostí.  Ta větší část našeho týmu, která dává přednost zimě, sněhu a plískanicím tentokrát rozhodně neprohloupila, že nikam nejela. Zimy ani bláta by si totiž tentokrát na Malorce vůbec neužila. Udělala tedy moc dobře, že zůstala raději doma a užívala si ještě posledních zimních dní. Tuhle reportáž tedy nemám v podstatě pro koho psát. Ale pokud někoho přece jen zajímá jak jsem tam v tom vedru trpěl, může se podívat do galerie na fotky.

JaZ

 

7. Spreewaldmarathon 2009

V sobotu ráno po kontrole předpovědi počasí a s výkřikem Martina do telefonu„ Auf die Gurgen resp. Jedem na okurky do Spreewaldu “ se v poledne vydalo jedno týmové vozidlo Gigasport ISC směrem Lužice.

 

29. Vattenfall Berliner Halbmarathon

Gigasport ISC Team má úspěšně za sebou první letošní větší akci, mezi které lze jarní berlínský půlmaraton určitě počítat nejen počtem účastníků, ale i konkurencí jaká se zde schází. Na start se i letos postavilo několik bruslařek a bruslařů z nejužší světové špičky. Náš tým reprezentovali letos dva muži a dvě ženy a nevedli si vůbec špatně.

 

CZECH INLINE INDOOR OPEN

www.ciio.cz

PVA LETŇANY - 14.3.2009

 nultý ročník Czech inline indoor open – halových závodů na inline bruslích.

propozice a registrace se na www.ciio.cz

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

následující »