ISC Praha - Speed Skating Team

Rychle a stručně

Příspěvky

Berlin Vatenfall City-Nacht (26.7.2015, Berlín, Německo)

Berlin Vatenfall City-Nacht (26.7.2015, Berlín, Německo) RYCHLE A STRUČNĚ  gb.gif (fm) Koncem července se v Berlíně konaly jako každý rok  oblíbené večerní závody Berlin Vatenfall City-Nacht a náš oddíl byl opět při tom.

 

10. Lausitzer Seenland 100 (18./19. 7. 2015, Großräschen, Německo)

pohar.jpg RYCHLE A STRUČNĚ  gb.gif (JaZ)
O uplynulém víkendu se konal již jubilejní desátý ročník sportovní akce u Lužických jezer a náš klub byl opět u toho. Letos sice v menším počtu než v předchozích letech, ale i tak jsme byli hezky vidět. A to nejen díky našim novým kombinézám :-)

 

Lužnice Inline Cup 2015 (27.6.2015, Tábor, ČR)

Lužnice Inline Cup 2015 (27.6.2015, Tábor, ČR) RYCHLE A STRUČNĚ  gb.gif (fm) Poslední červnovou sobotu se konal v Táboře  již 4. ročník závodů Lužnice Inline Cup a stejně jako v minulém roce, vybojoval náš oddíl medailové umístění.

 

LifeInLine Ostrava (WIC, 20.6.2015, Ostrava, ČR)

 RYCHLE A STRUČNĚ  gb.gif (fm) Život je jak bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš, tak nějak by se dala popsat první zastávka ze seriálu LifeInLine v Ostravě. Na vlastní kůži se o tom přesvědčili závodníci v odpoledním programu, kterým vydatná průtrž mračen ří si cestu do cíle museli doslova  mezi kapkami .

 

WIC (14.6.2015, Dijon, Francie)

p6140554.jpg RYCHLE A STRUČNĚ  gb.gif (JaZ) Stejně jako v loňském roce tak i letos se reprezentace České republiky objevila na startu maratonu WIC ve francouzském Dijonu. Narozdíl od loňského závodu, kdy celé startovní pole zaskočil domácí závodník Guillaume De Mallevoue, se tentokrát žádné velké překvapení nekonalo.

 

World Masters Marathon Championship (14.6.2015, Dijon, Francie)

World Masters Marathon Championship (14.6.2015, Dijon, Francie) RYCHLE A STRUČNĚ  gb.gif (fm) Jedna z největších výprav České republiky za posledních několik let se objevila na startu veteránského mistrovství světa v inline maratonu World Masters Marathon ve francouzském Dijonu.

 

Siebenter Lausitz Marathon (24.5.2015, Klettwitz, Německo)

Siebenter Lausitz Marathon (24.5.2015, Klettwitz, Německo) RYCHLE A STRUČNĚ  gb.gif (fm) Ve stínu souběžně probíhajícího Mistrovství Evropy kategorie Masters se konal v německém Kletwitzu již 7. ročník oblíbených závodů konajících se pod hlavičkou Lausitz Marathon.

 

European Master Marathon Championship (24.5.2015, Salerno, Itálie)

Výprava České republiky na European Masters Marathon v italském Salernu. Na snímku zleva: Pavel Zajpt, David Novák, Eva Šodková, Jaroslav Zíka, Daniela Veverová a Hanka Duspivová. RYCHLE A STRUČNĚ  gb.gif (fm) Šestičlenná výprava České republiky ve složení Pavel Zajpt, Jaroslav Zíka, David Novák, Eva Nováková, Hanka Duspivová a Daniela Veverová se o uplynulém víkendu zúčastnila Mistrovství Evropy v inline maratonu kategorie Masters v italském městečku Salerno.

 

Memoriál Karla Raise (2.5.2015, Louny, ČR)

Memoriál Karla Raise (2.5.2015, Louny, ČR) RYCHLE A STRUČNĚ  gb.gif (fm) Krásné, téměř letní počasí, přilákalo do Loun na tradiční běžecký závod Memoriál Karla Raise nejen spoustu běžců a handbikerů, ale téměř i kompletní tým Winjay ISC Praha, který se postavil na start již 2. ročníku vloženého závodu bruslařů.

 

13. Spreewald Marathon (18.4.2015, Burg, Německo)

13. Spreewald Marathon (18.4.2015, Burg, Německo) RYCHLE A STRUČNĚ  gb.gif (fm) Tradičního "okurkového" závodu v německém Burgu se zúčastnila i trojice závodníků týmu Winjay ISC Praha. Závod letos proběhl za chladného jarního počasí při účasti téměř 300 bruslařů.