ISC Praha - Speed Skating Team

(5) LifeInLine Tour : Opava (8.9.2013)

 VIDEO  (fm) Poslední závod ze seriálu LifeInLine Tour 2013, který byl zároveň Akademickým MČR v půlmaratonu, se uskutečnil o uplynulé neděli ve slezské metropoli Opavě. Téměř až do poslední chvíle probíhal boj o celkové vítězství v celé tour - vítězi se nakonec stali v mužích Richard Kudělásek (Bruslárna.cz) a v ženách Kateřina Novotná (KSB Benátky nad Jizerou).

Sestřih nabízí vše podstatné z hlavního závodu dne, tedy z půlmaratonu, prostor však dostane i OPEN desítka či souhrn dětských závodů. Divák neznalý poměrů v bruslařském světě pak jistě ocení informaci, že do Opavy nepřijede nejen Yann Guyader, ale ani Martin Kuchař, který je na svatbě Davidu Novákovi a Evě Šodkové.

Sestřih závodu společně najdete na následující adrese: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10155566850-lifeinline-tour-2013-opava/413232401199002/video/

Na závěr doporučuji všem, kdo nehovoří anglicky, aby si před sledováním rozhovoru s Yannem Guyaderem pro jistotu vzali dva nurofeny, protože sledování titulků po dobu delší než dvě minuty vede k bolestem hlavy, migréně a náběhu na zelený zákal.

  

František Míček

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář