ISC Praha - Speed Skating Team

Pečecká desítka (9.3.2013)

RYCHLE A STRUČNĚ  (fm) V sobotu pokračoval běžecký seriál Mizuno Running Cup 2013 druhým závodem, který tentokrát přivítaly středočeské Pečky. Místní Pečecká desítka, která se již léta běhá jako Memoriál Jardy Kvačka, navázala na jarní běžecký boom Kbelské desítky z minulého týdne a výsledkem byla rekordní účast téměř 900 běžců.

Na startu nemohl chybět ani František Míček, pro kterého měl být závod na 10 km pokusem o překonání svého osobního rekordu. To se nakonec podařilo a tak nový osobní rekord má hodnotu (00:37:32), což v závodě stačilo na celkové 81. místo (18. místo v kategorii MB49).

Stejně jako v prvním závodě Mizuno Cupu tak i tentokrát se závodu zůčastnila Petra Havlasová, která ubrala ještě nějakou tu vteřinku a doběhla do cíle v čase (00:57:29) na celkovém 740. místě (28. místo v kategorii ZC54). Také Martin Máčel vylepšil svůj čas a doběhl do cíle v čase (00:57:53), což stačilo na celkové 756. místo.

Vítězem závodu se stal Ondřej Fejfar (AK Kroměříž) který zvítězil v čase (00:31:17).