ISC Praha - Speed Skating Team

Inline-Speedskating-Halbmarathon (14.9.2013, Regensburg, Německo)

RYCHLE A STRUČNĚ  gb.gif (fm) Na rychlém automobilovém okruhu Continental v Regensburgu se v sobotu uskutečnil již 2. ročník inline závodů pořádaných místním klubem ISC Regensburg. Závody byly zároveň loučením s letošní sezónou Bavorského inline poháru.

Cestu do německého Řezna, jak zní správně český překlad, našlo i několik závodníků z České republiky.

Výborného výsledku dosáhl Marek Handl, který v závěrečném spurtu vybojoval časem (00:36:06:00)krásné 4. místo (1. místo v kategorii AK30). Aktivně, zejména první polovinu závodu, si počínal František Míček, a v hromadném spurtu získal 15. místo (1. místo v kategorii AK40) v čase (00:36:07:77). Poslední zástupce týmu Winjay ISC Praha, Rostislav Šticha, oslavil svůj 99. závod závodní kariéry novým osobním rekordem na půlmaratonské trati. Jeho osobní rekord má dnešním dnem hodnotu (00:39:15:26). Tento čas nakonec stačil na celkové 46. místo (7. místo v kategorii AK45). Závodu se též zúčastnil i Sergej Tarasov, který dojel na celkovém 13. místě (1. místo v kategorii AK45) v čase (00:36:07.63).

Vítězem závodu se stal Wolfram Wied (Skate Club Allgäu) v čase (00:34:33.21).

Odpolední blok závodů byl zakončen týmovou časovkou na 5 kol (6,5 km). Tým Winjay ISC Praha ve složení Marek Handl, František Míček a Sergej Tarasov obsadil časem (00:11:18.09) 4. místo z celkového počtu 16 týmů.

Vítězem týmové časovky se stal tým SCA I (Noah Kaiser, Wolfram Wied, Stefan Pätzold) v čase (00:10:22.43).

gb.gif Second year of inline races organised by local inline club ISC Regensburg were held last Saturday in German town of Regensburg. The races were also a good-bye to this year season of Bavarian inline cup.

Amongst more than 100 skaters were also a couple of skaters from Czech republic.

A great result was achieved by Marek Handl who fought out very solid 4th place (1st place incategory AK30) in time (00:36:06:00) in the final sprint. Frantisek Micek acted very actively, especially in the first half of the race, and in the collective sprint grabbed the overall 15th place (1st place in category AK45) in time(00:36:07:77). The last member of Winjay ISC Praha squad Rostislav Sticha celebrated his 99th race of the career with a new personal best on the halfmarathon distance. The newly set personal best has a new value (00:39:15:26). This time was also enough to secure the overall 46th place (7th place in category AK45). Sergej Tarasov also participated in the race and finished in the overall 13th place (1st place in category AK45) in time (00:36:07.63).

Wolfram Wied (Skate Club Allgäu) won the halbmarathon race in time (00:34:33.21).

Afternoon block of races was ended by team 5 laps (6,5 km) pursuit race. Team Winjay ISC Praha with Marek Handl, Frantisek Micek and Sergej Tarasov finished in time  (00:11:18.09) in 4th place out of 16 teams.

Winning team SCA I (Noah Kaiser, Wolfram Wied, Stefan Pätzold) finished the race in time (00:10:22.43).