ISC Praha - Speed Skating Team

Hervis 1/2 Maraton Praha (6.4.2013, Praha)

RYCHLE A STRUČNĚ  (fm) První dubnovou sobotu odstartoval pražským 1/2 maratonem populární seriál běžeckých závodů Run Czech. Bežecký boom v letošním roce doslova zachvátil Českou republiku a tak ani není divu že se na startu prvního závodu, který byl vyprodaný již dlouho dopředu, sešlo téměř 9 000 běžeckých  nadšenců.

Mezi nimi se na start svého prvního půlmaratonu postavil i Marek Handl, a ve své premiéře se nevedl vůbec špatně. Závod dokončil v solidním čase (01:36:06) a obsadil tak celkové 1249. místo (819. místo v kategorii AMM).

Vítězem závodů se stal Tarese Zersenay z Eritrei, který doběhl do cíle v čase (01:00:10).