ISC Praha - Speed Skating Team

Bedřichovská pětihodinovka s olympijskou příchutí (10.2.2013, Bedřichov)

RYCHLE A STRUČNĚ  (fm) Netradiční vytrvalostní závod s názvem "Bedřichovská pětihodinovka" proběhl o uplynulém víkendu v Bedřichově v Jizerských horách. Tento orientační běžkařský závod, který se jede ve dvojicích volnou technikou s intervalovým startem, přilákal na start svého 6. ročníku úctihodný počet 151 dvojic všech věkových kategorií.

Závodu se též zúčastnili členové Winjay ISC Praha týmu. Úspěšnější byl František Míček, který ve dvojici s mistryní ČR v chůzi na 20 km a úspěšnou olympijskou reprezentantkou z Londýna 2012 Lucií Pelantovou obsadil v kategorii dvojic MD celkové 25. místo za 395 bodů (tým Parasocky). Ve stejné kategorii pak v těsném závěsu za nimi na konečném 27. místě skončila se ziskem 390 bodů dvojice Tereza Klimešová a Tomáš Bahník (tým KPP). Vítězem této smíšené kategorie muž-žena se stala svojice Michaela Palatková - Václav Puš, které se během 5-hodinového závodu podařilo nasbírat neuvěřitelných 780 bodů.