ISC Praha - Speed Skating Team

6. Skate-Maraton Borów Dolnośląskich (30.6.2013, Osiecznica, Polsko)

RYCHLE A STRUČNĚ  gb.gif (fm) V poklidném polském městečku Osiecznica se v neděli 30.6.2013 konal již 6. ročník populárních závodů v bruslení. Perfektní organizace, zábava pro celou rodinu a v neposlední řadě i zajímavé ceny jsou přesně ty důvody, proč se tyto závody každoročně setkávají s velkým zájmem ze strany nejen polských, ale i zahraničních závodníků.

Výborného výsledku dosáhl na hlavní maratonské trati zástupce Winjay ISC Praha Marek Handl, který v čase (01:12:16.18) vybojoval skvělé 14. místo (1. místo v kategorii M30). Velkým zklamáním se naopak stalo vystoupení "rychlíků z Olešné", kteří v závodě propadli a dojeli hluboko v poli poražených. Jaroslav Zíka se dlouho snažil udržet kontakt s vedoucí skupinou, od které nakonec přeci jen odpadl a dojel na celkovém 22. místě (5. místo v kategorii M40) v čase (01:17:43.66). Ještě hůře dopadl František Míček, který se musel nakonec spokojit pouze s 26. místem (6. místo v kategorii M40) za čas (01:17:53.46). Životního úspěchu v závodě dosáhl Martin Kuchař (Inlinetalent Stars), který vyhrál spurt skupiny a obsadil celkové 5. místo (1. místo v kastegorii M40) v čase (01:12:13.43).

Celkovým vítězem maratonského závodu se stal Bartosz Chojnacki (Mapei BDC Zicoracing.com), který zvítězil v čase (01:08:01.27)

gb.gif Peaceful Polish town Osiecznica hosted 6th edition of popular inline skating races on Sunday, June 30, 2013. Perfect organization, fun for the whole family and also the interest prices are exact reasons why this competition meet every year skaters demand not just from Poland, but also from other European countries.

Excellent results achieved on the main marathon course Winjay ISC Praha representative Marek Handl who finished in great time (01:12:16.18) in 14th place (1st place in category M30). In contrary "fast trains from Olesna" were a major dissappointment in the race as they finished well belowe their expectation. Jaroslav Zika struggled for a long to keep pace with the leading group of skaters and finally fell away to finish only in overall 22nd place (5th place in category M40) in time (01:17:43.66). similar problems had Frantisek Micek who finished the race in 26th place (6th place in category M40) in time (01:17:53.46). One of the biggest sucesses of his career achieved Martin Kuchar (Inlinetalent Stars) when he won the spurt of the first group and finished in overall 5th place (1st place in category M40).

Bartosz Chojnacki (Mapei BDC Zicoracing.com) was the overall winner of the marathon race as he won the race in time (01:08:01.27)