ISC Praha - Speed Skating Team

Český pohár Brno - Výstaviště (7.10.2012)

RYCHLE A STRUČNĚ  gb.gif (fm) Doplňkovým závodem v rámci veletrhu Sport Life na brněnském Výstavišti byl definitivně uzavřen další ročník seriálu závodů LifeInLine Tour. Počasí závodníkům tentokrát vyloženě nepřálo - od samého rána bylo zataženo a všechny závody tak probíhaly za nepříjemného deště. Na závěr celého dne pak došlo k předání cen vítězům Českého poháru a LifeInLine Tour 2012, naštěstí již v teple a suchu výstavní haly.

V prvním nedělním deštivém závodě Fitness desítce odvedl velmi dobrou práci Martin Kuchař, který po taktické jízdě skončil na celkovém 2. místě (1. místo v kategorii M4) v čase (00:20:58.228). František Míček závod na mokré trati nezvládl podle svých představ a skončil na celkovém 8. místě (4. místo v kategorii M4) v čase (00:21:54.598).

Vítězem závodu se stal Marek Handl (Praha 11) v čase (00:20:57.921).

Počasí ovlivnilo i hlavní půlmaratonský závod, když se na startu objevilo pouze 30 nejodvážnějších závodníků. Jediný zástupce týmu Winjay ISC Praha Martin Kuchař dojel po dramatickém finiši na celkovém 7. místě (1. místo v kategorii M4).

Vítězem závodu se stal dle předpokladů Ondřej Suchý (BZK Praha), který zvítězil po sólové jízdě v čase (00:41:36.526).

Výsledky:

The series of inline races LifeInLine Tour definitely ended its season with the last additional race at Sport life trade fair at Vystaviste in Brno. The weather showed no mercy to the skaters - it was raining since the very early morning and the all races took place in the extreme weather conditions. In the end of the day organisators handed over the prices for the best skaters in the Czech Cup and LifeInLine Tour - this time in the warm conditions of the fair hall.

Martin Kuchar did a good job in the first Sunday race in Fitness desitka and after a very tactic race finished in overall 2nd place (1st place in category M4) in time (00:20:58.228). Frantisek Micek was not happy with his performance on the wet circuit when he finished in overall 8th place (4th place in category M4) in time (00:21:54.598).

Marek Handl (Praha 11) won the race in time (00:20:57.921).

The main race Open Halfmarathon was also influenced by the rainy weather when only 30 most brave skaters found their way to the starting line. The one and only representative of Winjay ISC Praha team Martin Kuchar finished after a very dramatic finish in overall 7th place (1st place in category M4).

Ondrej Suchy (BZK Praha) won the half marathon after a solo in time (00:41:36.526).