ISC Praha - Speed Skating Team

Českomoravský pohár : Opava (22.7.2012)

RYCHLE A STRUČNĚ  gb.gif (fm) Opět po měsíci pokračoval seriál závodů Českomoravský pohár, který se tímto dostal do své poloviny. Závodníky čekalo tentokrát cestování do moravsko-slezské metropole Opavy, kde se závody jak již každoročně konaly pod organizátorskou taktovkou sportovního sdružení Sportovní kurzy.cz.

Na startu prvního ze dvou hlavních závodů, Fitness desítky, se objevila hned trojice zástupců týmu Winjay ISC Praha. Nejlépe si vedl Martin Kuchař který vybojoval 2. místo za čas (00:18:29.8) a hned za ním pak na výborném 3. místě dojel Jaroslav Zíka v čase (00:18:58:7). Poslední náš zástupce Michal Nepovím dokončil závod na celkovém 11. místě v čase (00:19:28.3).

Víttězem závodu se stal Vojtěch Pospíšilík (Tempish Inline Team) v čase (00:18:28.2).

V hlavním závodě kterým byl půlmaraton pak zopakoval svůj úspěch z desítky Martin Kuchař když dojel na výborném 3. místě (1. místo v kategorii M49) v čase (00:38:04.6). Jaroslav Zíka dal zapomenout na svůj výkon z Kladenského závodu a dojel na celkovém 5. místě (2. místo v kategorii M49) v čase (00:38:06.6). Michal Nepovím i ve druhém závodě předvedl slušný výkon za který mu patří 9. místo (3. místo v kategorii M49) za čas (00:39:44.2). Na celkovém 31. místě pak v čase (00:45:23.9) dojela naše jediná zástupkyně Daniela Veverová (1. místo v kategorii F49).

Celkovým vítězem se stal Lukáš Trnavský (RKIC IDEEPRINT Team) v čase (00:38:02.2)

V doprovodném štafetovém závodě dvojic nás opět potěšil výkon Martina Kuchaře, jehož dvojice s Tomášem Bohumským celý závod vyhrála v čase (00:11:25.5). Duo Jaroslav Zíka, Daniela Veverová obsadilo nakonec celkové 6. místo za čas (00:12:11.2).

A month after its last race inline race serial Ceskomoravsky pohar continued in Moravian-Silesian city of Opava and that means the serial has reached its half time. The races in Opava are very popular mainly due to very good organisation skills its organiser Sportovni kurzy.cz.

Three skaters from Winjay ISC Praha team appeared on the start of the first main race of the day, Fitness desitka (10 km race). Martin Kuchar presented the best performance when he finished in the overall 2nd place in time (00:18:29.8), followed by Jaroslav Zika who finished in the very solid 3rd place in time (00:18:58:7). Our last representative Michal Nepovim finished in 11th place in time (00:19:28.3)

Vojtech Pospisilik (Tempish Inline Team) became the winner of the race when he won in time (00:18:28.4).

Martin Kuchar also repeated his success in the main race of the day, halfmarathon, and finished in excellent 3rd place (1st place in category M49) in time (00:38:04.6). Jaroslav Zika definitely had forgotten his bad luck performance in Kladno day before and finished in solid 5th place (2nd place in category M49) in time (00:38:06.6). Michal Nepovim also delivered a solid perfomance in his second race of the day and finished in 9th place (3rd place in category M49) in time (00:39:44.2). Our only woman representavive Daniela Veverova finished in overall 31st place (1st place in category F49) in time (00:45:23.9).

The winner of the race was Lukas Trnavsky (RKIC IDEEPRINT Team) who won in time (00:38:02.2)

Martin Kuchar also dominated in the supporting relay race when in a pair with Tomas Bohumsky won the whole race in time (00:11:25.5). Duo Jaroslav Zika, Daniela Veverova finished in ther overall 6th place in time (00:12:11.2).