ISC Praha - Speed Skating Team

Tým

Antonio Cristiani (* 1971)

antonio.jpg   Spice Rollerblade Marathon Jurmala 2013 - 91. místo
  Račice 10km 2011 - 94. místo

Daniela Veverová (* 1970)

daniela.jpg   Napajedla 2016 - Mistryně republiky v maratonu v kategorii U50

František Míček (* 1971)

franta.jpg   Le Mans 2013 - Týmové vítězství v kategorii Veterans
  24 hodin okolo Olešné 2013 - Týmové vítězství
  Europamarathon Görlitz 2013 - 2. místo
  Brno Circuit Inline 5h Solo 2011 - 2. místo
  Le Mans 2011 - Týmové 3. místo v kategorii Veterans
  Hamburg Halbmarathon 2011 - 10. místo
  World Masters Marathon Dijon 2011 - 27. místo
  European Masters Marathon Damp 2011 - 31. místo

Jan Chejn (* 1955)

honza.jpg   Berlin Marathon - čas 01:23:00
  Halbmarathon Klettwitz - čas 00:38:36
  Maraton Račice - čas 01:16:00

Jana Hroudová (* 1965)

jana.jpg  

Jaroslav Hrouda (* 1960)

jarda-h.jpg  

Jaroslav Zíka (* 1964)

jarda.jpg   Most 2016 - Mistr republiky v maratonu v kategorii U60
  Mistrovství Evropy v maratonu Masters Geisingen 2014 - 3. místo v kategorii M40
  Le Mans 2013 - Týmové vítězství v kategorii Veterans
  24 hodin okolo Olešné 2013 - Týmové vítězství

Karel Erben (* 1979)

karel-erben.jpg   Oblíbená trať - půlmaraton
  Halbmarathon Klettwitz 2015 - čas 00:37:52
  Účastník závodů série Life InLine

Lukáš Vevera (* 1995)

lukas.jpg

Marek Handl (* 1982)

marek-h.jpg   Mitteldeutscher Skating Cup 2016 - Celkový vítěz
  Napajedla 2016 - Mistr republiky v půlmaratonu v kategorii U40
  Mistrovství Evropy v maratonu Masters Dijon 2013 - 9. místo v kategorii M30
  Le Mans 2013 - Týmové vítězství v kategorii Veterans
  Life Inline Tour na 10 km 2013 a 2014 - Celkový vítěz
  Brno Circuit Inline 5h Solo 2012 - 3. místo
  Berlin Marathon 2016 - čas 01:04:36
  Berlin CityNight 10km 2016 - čas 00:15:06

Marek Miniberger (* 1967)

marek-m.jpg   Brno Circuit Inline 5h 2012 - Týmové vítězství v kategorii Veterans
  Le Mans 2011 - Týmové 3. místo v kategorii Masters
  Brno Circuit Inline 5h 2011 - Týmové vítězství v kategorii Veterans
  Le Mans 2010 - Týmové vítězství v kategorii Masters
  Le Mans 2009 - Týmové 3. místo v kategorii Masters

Martin Jirsa (* 1967)

Martin-Jirsa.JPG   24 hodin okolo Olešné 2013 - Týmové vítězství
  Brno Circuit Inline 5h 2012 - Týmové vítězství v kategorii Veterans
  Brno Circuit Inline 5h 2011 - Týmové vítězství v kategorii Veterans

Massimo Calabrese

Massimo Calabrese  

Michal Nepovím (* 1970)

michal.jpg   Le Mans 2013 - Týmové vítězství v kategorii Veterans
  24 hodin okolo Olešné 2013 - Týmové vítězství
  Brno Circuit Inline 5h 2012 - Týmové vítězství v kategorii Veterans
  Le Mans 2011 - Týmové 3. místo v kategorii Masters
  Brno Circuit Inline 5h 2011 - Týmové vítězství v kategorii Veterans
  Le Mans 2010 - Týmové vítězství v kategorii Masters
  Le Mans 2009 - Týmové 3. místo v kategorii Masters

Petr Bílek (* 1965)

P4270633.JPG   Le Mans 2013 - Týmové vítězství v kategorii Veterans
  Le Mans 2011 - Týmové 3. místo v kategorii Masters

Petr Novák (* 1962)

a-Petr-Novák.JPG   Brno Circuit Inline 5h 2012 - Týmové vítězství v kategorii Veterans

Petr Zelina (* 1986)

petr-zelina.jpg   Lausitz Halbmarathon - 1. místo v kategorii M30
  Hamburg Halbmarathon 2016 - 4. místo v kategorii M30
  Life Inline Ostrava 12h Solo 2015 - 2. místo

Rostislav Šticha (* 1966)

1.jpg   Český pohár 2006 - 30. místo
  Vltavský půlmaraton 2006 - 3. místo
  LIL Plzeň 10 km 2007 - 1. místo v kategorii AK40
  LIL Praha 10 km 2009 - 3. místo v kategorii AK40
  Od roku 2011 instruktor bruslení

Tomáš Burian (* 2000)

tomas-burian.jpg  MČR Veselí nad Moravou 250m TT 2016 - 3. místo v kategorii Junioři B
  Most maraton 2016 - 4. místo v kategorii M17

Tomáš Kalivoda (* 1972)

 

Bývalí členové

  • Eva (Šodková) Nováková
  • David Novák
  • Jakub Vít
  • Jakub Vočka
  • Jaroslav Zajpt
  • Jiří Hlušička
  • Karolína Nováková
  • Kamila Nováková
  • Lukáš Daněk
  • Martin Kuchař
  • Monika Tyrová
  • Pavel Zajpt
  • Peter Ponesz
  • Tereza Daňková
  • Tereza Klimešová