ISC Praha - Speed Skating Team

MČR, LIL, MSC Most 42 Inline (4.9.2016, Most, ČR)

dsc00875.jpg První zářijový víkend patřil sportovní akci Most 42 Inline   v rekreačním areálu Matylda, o jehož organizaci se již třetím rokem stará náš klub. Soutěžní klání přišla na řadu v neděli.

V závodu na 12 km Open se objevil náš zástupce Michal Nepovím a v čase 00:23:25 obsadil 13. pozici.

Pak se již schylovalo k hlavnímu závodu na 41,32 km, který patřil do českého seriálu LifeInline Tour, středoněmeckého poháru MSC a zároveň se jednalo o Mistrovství ČR v maratonu. I když počasí v porovnání s předchozími ročníky poměrně přálo, před startem začalo slabě pršet. Mnoho závodníků tak přezulo na mokrá kola, což se ale nakonec neukázalo jako moc výhodné, protože trať během závodu díky silnějšímu větru vysychala. Závodu se účastnila i čtveřice jezdců z našeho týmu.

dsc01059.jpgMarek Handl obsadil 5. místo s časem 1:08:19 (2. místo v kategorii U40).

Jaroslav Zíka obsadil 10. pozici s časem 1:08:21 a získal tak titul Mistra republiky v kategorii U60.

Michal Nepovím se umístil na 34. místě s časem 1:14:34 (11. místo v kategorii U50).

Rostislav Šticha obsadil 68. místo s časem 1:27:39 (14. místo v kategorii U60).