ISC Praha - Speed Skating Team

40th BMW Berlin-Marathon (28.9.2013, Berlín, Německo)

RYCHLE A STRUČNĚ  gb.gif (fm) Již 40. ročník tradičního Berlínského maratonu se uskutečnil o uplynulém víkendu v německé metropoli Berlíně. Jeho součástí byl i tradiční Berlin Inline Marathon, který jako každoročně přilákal na start tisíce příznivců inline bruslení.

Jediný zástupce týmu Winjay ISC Praha v hlavním závodě mužů kategorie Speed/Teams Marek Handl, pro kterého byl závod berlínskou premiérou, podal velmi dobrý výkon a časem (01:12:06) získal celkové 101. místo, když mimojiné získal i cenný skalp mistra světa Masters 40 Dika Hurpeho z Německa. V kategorii Fitness se pak objevil Jan Chejn, který však nemůže být spokojen se svým časem (01:26:46), který v celkovém součtu nestačil na víc než 514. místo (126. místo v kategorii M50).

Suverénním vítězem závodu mužů se stal ve fantastickém čase (00:59:28) a s komfortním, téměř dvouminutovým náskokem, Bart Swings (Powerslide/Matter) z Belgie.

gb.gif 40th year of traditional Berlin Marathon was held in German capital Berlin over the weekend. As recently every year Berlin Inline Marathon was part of the weekend program and attracted a couple of thousands fans of inline skating.

The only member of Winjay ISC Praha racing team Marek Handl debuted in the men Speed/Team race and finished in the overall 101st place in good time (01:12:06). Marek also grabbed a valuable scalp of World Champion Masters over 40 Dirk Hupe from Germany. Jan Chejn started in Fitness category and finished in very dissappointing 514th place (126th place in category M50) in time (01:26:46) that cannot be rated as a satisfactory.

Bart Swings (Powerslide/Matter) from Belgium dominated men marathon race when won in a superb time (00:59:28) with almost two minutes comfortable lead.