ISC Praha - Speed Skating Team

LifeInLine Tour : Hradec Králové (6.5.2012)

RYCHLE A STRUČNĚ  gb.gif (fm) První květnový víkend byl v Hradci Králové odstartován dlouho očekávaný seriál závodů LifeInLine, který pro letošní rok získal nejen nového sponzora ale také nové jméno : LifeInLine Tour.

Oblíbených závodů na hradeckém letišti se zúčastnila i početná skupina závodníků týmu Winjay ISC Praha.

V prvním ze dvou hlavních závodů, Fitness desítce, doslova zazářil Martin Kuchař, který dojel na 2. místě (1. místo v kategorii M4) v čase (00:17:02.619). Neztratil se ani Michal Nepovím, který skončil na celkovém 8. místě (4. místo v kategorii M4) v čase (00:17:37.005). Vítězem závodu se stal Vojtěch Pospíšilík (Tempish Night Club) časem (00:16:55.613).

Hlavní závod dne, OPEN půlmaraton, přilákal na start stovku bruslařů. Nejlépe si z našeho týmu poradil s nástrahami trati Martin Kuchař, který se i přes nepříjemný pád dostal ke konci závodu do 14s úniku, aby nakonec vybojoval časem (00:39:18.512) vynikající 8. místo (1. místo v kakegorii M4).  Na 12. místě (2. místo v kategorii M4) pak skončil Jaroslav Zíka časem (00:40:44.063), následovaný Petrem Novákem na 17. místě (2. místo v kategorii M5), který dokončil závod v čase (00:41:13.050). Na 30. místě (7. místo v kategorii M4) dojel Michal Nepovím v čase (00:41:14.416), na 61. místě (16. místo v kategorii M4) pak Rostislav Šticha v čase (00:44:59.399). Petr Bílek vinou zranění a následné ztráty motivace závod nedokončil.

Vítězem závodu se stal Ondřej Suchý (BZK Praha) v čase (00:39:10.628).

Závod žen pak sliboval napínavou podívanou až do samého závěru, v němž pak měla k naší velké radosti nejvíce sil Kamila Nováková která zvítězila v čase (00:41:13.167). Na celkovém 3. místě se umístila Tereza Klimešová časem (00:41:13.750). Poslední naše zástupkyně, Daniela Veverová, vybojovala celkové 7. místo (3. místo v kategorii M4) časem (00:45:20:643).

Výsledky:

The first Sunday in May was a day when long expected series of race LineInLine finally started - this year under a new name LifeInLine Tour due to a new sponsorship agreement.

As every year very popular races at the Hradec Kralove's airport  attracted a big group of skaters from Winjay ISC Praha team.

In the first of the two main races of the day, in Fitness ten, Martin Kuchar proved his good skating skills and finished in 2nd place (1st place in category M4) in time (00:17:02.619). Michal Nepovim then finished the race in a very good 8th place (4th place in category M4) in (00:17:37.005). The winner of the Fitness ten race was Vojtěch Pospíšilík (Tempish Night Club) in (00:16:55.613).

The main race of the day, OPEN halfmarathon, attracted about hundred skaters all age categories. The fastest from our team was Martin Kuchar who finished in 8th place (1st place in category M4) in (00:39:18.512) despite an accident in the early stage of the race. The next skater from Winjay ISC Praha was Jaroslav Zika who fnished in 12th place (2nd place in category M4) in (00:40:44.063), followed by Petr Novak in 17th place (2nd place in category M5), who finished the race in time (00:41:13.050). In 30th place (7th place in category M4) finished Michal Nepovim in time (00:41:14.416), in 61st place (16th place in category M4) then finished Rostislav Sticha in time (00:44:59.399). Petr Bilek didn't finish the race due to an injury from the beginning of the race.

The winner of the men race was Ondrej Suchy (BZK Praha) in (00:39:10.628).

Women race offered a big drama until the very last second. Kamila Novakova was the happiest in the finish when she won in time (00:41:13.167). Tereza Klimesova finished the race in 3rd place in time (00:41:13.750). Our last representative Daniela Veverova finished in (00:45:20:643) in very good 7th place (3rd place in category M4).