ISC Praha - Speed Skating Team

3. Schneeglöckchen Lauf (25.3.2012, Ortrand, Německo)

RYCHLE A STRUČNĚ  gb.gif (fm) Vynikajícího úspěchu dosáhl náš klub, poprvé pod hlavičkou Winjay ISC Praha, na prvních letošních inline závodech v Německém Ortrandu na 3. ročníku populárního Schneeglöckchen Laufu.

Za téměř jarního počasí a účasti převyšující 100 bruslařů se naši závodníci rozhodně neztratili. Nejlépe se na trati půlmaratonu umístil Martin Kuchař, který o takřka jisté vítězství přišel až na cílové pásce a skončil tak na 2. místě (1. místo v kategorii M40) v čase (00:38:49.343). Na celkovém 9. místě (3. místě v kategorii M40) se pak umístil po velmi kvalitní týmové spolupráci František Míček časem (00:38.52.780).

Dalším v pořadí byl Pavel Zajpt, který si dojel pro pěkné 16. místo (6. místo v kategorii M30) v čase (00:40:54.683) a kvarteto české výpravy uzavřel Jaroslav Zika celkovým 18. místem (6. místo v kategorii M40) a časem (00:41:57.910).

Vítězem závodu se stal polský závodník Bartosz Chojnacki, jinak stálý člen polské reprezentace, který zvítězil v čase (00:38:49.230).

Výsledky našeho týmu jsou jistě povzbuzením pro blížící se první závod Německého poháru (GIC), který se koná již za týden v Berlíně.

The new season of Mitteldeutcher Inline Cup was started with 3. Schneeglöckchen-Lauf (Ortrand, Germany) last Sunday, March 25 2012. As the location is not far from the Czech border, three (and one former) members of Winjay ISC Praha team appeared at the start of half marathon. Martin Kuchar finished in 2nd place (1st place in category M40) in (00:38:49.343), just less than a half a meter from the winner of the race, Polish top skater Bartosz Wojnacki (00:38:49.230). Frantisek Micek also finished in the first pack of racers and took 9th place (3rd place in category M40) in (00:38:52.780), Pavel Zajpt finished in 16th place (6th place in category M30) in (00:40:54.682) and Jaroslav Zika finished in (00:41:57.910) in 18th place (6th place in category M40) .